Alberta Oilmen's
Information
Draw
Games
Teams
Export to Excel
Developed and maintained by:
Tree Fort Software Engineering
Alberta Oilmen's Bonspiel 2024: Draw
Login
Events:
1
2
3
4
Event #1
Scrip Resources Ltd
(1-1) Sheet 3 (L 2-25)
Friday, March 22 @ 6:00 pm
Thruster Energy Corp
Yacyshen
(1-2) Sheet 1 (L 2-25)
Friday, March 22 @ 6:00 pm
The Queen Bees
Obsidian Engineering 1
(1-3) Sheet 4 (L 2-26)
Friday, March 22 @ 6:00 pm
Ed`s Shooters
The Rig Rockets
(1-4) Sheet 2 (L 2-26)
Friday, March 22 @ 6:00 pm
Bounty Eagles
REATECH
(1-5) Sheet 7 (L 2-27)
Friday, March 22 @ 8:30 pm
Precision Geomatics
PTW Canada Ltd.
(1-6) Sheet 5 (L 2-27)
Friday, March 22 @ 8:30 pm
Northwest Tank Lines Inc
Team Hoffman
(1-7) Sheet 8 (L 2-28)
Friday, March 22 @ 8:30 pm
Makwa7
Avery
(1-8) Sheet 6 (L 2-28)
Friday, March 22 @ 8:30 pm
Obsidian Engineering 2
Senyk
(1-9) Sheet 3 (L 2-29)
Friday, March 22 @ 8:30 pm
4Cars
Edmonton International Oilmen`s
(1-10) Sheet 1 (L 2-29)
Friday, March 22 @ 8:30 pm
Shot Rock Gang
Robertson
(1-11) Sheet 4 (L 2-30)
Friday, March 22 @ 8:30 pm
Hardliners
Global Controls Inc.
(1-12) Sheet 2 (L 2-30)
Friday, March 22 @ 8:30 pm
Rutherford
AltaGas Ltd
(1-13) Sheet 7 (L 2-31)
Friday, March 22 @ 6:00 pm
Spencer
Tyler Radcliffe
(1-14) Sheet 5 (L 2-31)
Friday, March 22 @ 6:00 pm
Westgard
Paterson Pelkey Mansfield
(1-15) Sheet 8 (L 2-32)
Friday, March 22 @ 6:00 pm
Sanjel Energy Services
Of Ice and Men
(1-16) Sheet 6 (L 2-32)
Friday, March 22 @ 6:00 pm
Equinox Engineering Ltd.
Thruster Energy Corp
(1-17) Sheet 5 (L 3-37)
Saturday, March 23 @ 8:30 am
Yacyshen
Obsidian Engineering 1
(1-18) Sheet 7 (L 3-37)
Saturday, March 23 @ 8:30 am
Bounty Eagles
Precision Geomatics
(1-19) Sheet 1 (L 3-38)
Saturday, March 23 @ 10:45 am
PTW Canada Ltd.
Team Hoffman
(1-20) Sheet 3 (L 3-38)
Saturday, March 23 @ 10:45 am
Avery
Senyk
(1-21) Sheet 6 (L 3-39)
Saturday, March 23 @ 10:45 am
Edmonton International Oilmen`s
Robertson
(1-22) Sheet 8 (L 3-39)
Saturday, March 23 @ 10:45 am
Global Controls Inc.
AltaGas Ltd
(1-23) Sheet 2 (L 3-40)
Saturday, March 23 @ 8:30 am
Westgard
Paterson Pelkey Mansfield
(1-24) Sheet 4 (L 3-40)
Saturday, March 23 @ 8:30 am
Equinox Engineering Ltd.
Thruster Energy Corp
(1-33) Sheet 6
Saturday, March 23 @ 1:45 pm
Bounty Eagles
Precision Geomatics
(1-34) Sheet 2
Saturday, March 23 @ 4:00 pm
Avery
Edmonton International Oilmen`s
(1-35) Sheet 5
Saturday, March 23 @ 4:00 pm
Global Controls Inc.
Westgard
(1-36) Sheet 1
Saturday, March 23 @ 1:45 pm
Paterson Pelkey Mansfield
Thruster Energy Corp
(1-49) Sheet 4
Sunday, March 24 @ 10:30 am
Precision Geomatics
Edmonton International Oilmen`s
(1-50) Sheet 3
Sunday, March 24 @ 10:30 am
Westgard
Thruster Energy Corp
(1-57) Sheet 7
Sunday, March 24 @ 1:30 pm
Edmonton International Oilmen`s
Thruster Energy Corp
Event # 1 Winner