Games
All Events 1 2 3 4
Number | Teams | Rink | Sheet | Time | Next Games |
---|---|---|---|---|---|
1-1 | Steven Rustad [Lost] Bunch [Won] | Acadia | Sheet 9 | Thursday, March 17 @ 7:00 PM | Winner to: 1-1 Loser to: 2-1 |
1-2 | Team Propak [Won] Gerstmar [Lost] | Acadia | Sheet 2 | Thursday, March 17 @ 7:00 PM | Winner to: 1-1 Loser to: 2-1 |
1-3 | Inter Pipeline [Lost] Keywest Projects Ltd. [Won] | Acadia | Sheet 3 | Thursday, March 17 @ 7:00 PM | Winner to: 1-2 Loser to: 2-2 |
1-4 | Precision Geomatics [Won] Freeborn [Lost] | Acadia | Sheet 4 | Thursday, March 17 @ 7:00 PM | Winner to: 1-2 Loser to: 2-2 |
1-5 | MaX-Quip [Lost] Rutherford [Won] | Acadia | Sheet 5 | Thursday, March 17 @ 7:00 PM | Winner to: 1-3 Loser to: 2-3 |
1-6 | Trafigura [Lost] Rock of Ages [Won] | Acadia | Sheet 6 | Thursday, March 17 @ 7:00 PM | Winner to: 1-3 Loser to: 2-3 |
1-7 | Horne [Lost] Team Foster [Won] | Acadia | Sheet 7 | Thursday, March 17 @ 7:00 PM | Winner to: 1-4 Loser to: 2-4 |
1-8 | Westgard [Lost] HIER [Won] | Acadia | Sheet 8 | Thursday, March 17 @ 7:00 PM | Winner to: 1-4 Loser to: 2-4 |
1-9 | Schoenberger [Won] Bounty Eagles [Lost] | Acadia | Sheet 9 | Thursday, March 17 @ 9:15 PM | Winner to: 1-5 Loser to: 2-5 |
1-10 | Piette [Lost] Boomer Broomers [Won] | Acadia | Sheet 2 | Thursday, March 17 @ 9:15 PM | Winner to: 1-5 Loser to: 2-5 |
1-11 | Waraksa [Won] | Acadia | Sheet 3 | Thursday, March 17 @ 9:15 PM | Winner to: 1-6 Loser to: 2-6 |
1-12 | Kozak [Lost] Hot Shots [Won] | Acadia | Sheet 4 | Thursday, March 17 @ 9:15 PM | Winner to: 1-6 Loser to: 2-6 |
1-13 | Moriyama [Lost] PLAINS ENVIRONMENTAL [Won] | Acadia | Sheet 5 | Thursday, March 17 @ 9:15 PM | Winner to: 1-7 Loser to: 2-7 |
1-14 | IPAC Services Corp. [Won] Bit Crew 2.0 [Lost] | Acadia | Sheet 6 | Thursday, March 17 @ 9:15 PM | Winner to: 1-7 Loser to: 2-7 |
1-15 | Blundon [Lost] Holt [Won] | Acadia | Sheet 7 | Thursday, March 17 @ 9:15 PM | Winner to: 1-8 Loser to: 2-8 |
1-16 | CurlersGoneWild [Lost] Global Controls Inc. [Won] | Acadia | Sheet 8 | Thursday, March 17 @ 9:15 PM | Winner to: 1-8 Loser to: 2-8 |
1-17 | XDS [Lost] Scippurlyss [Won] | CCC | Sheet 1 | Thursday, March 17 @ 7:00 PM | Winner to: 1-9 Loser to: 2-9 |
1-18 | MaXfield Inc. [Lost] Fluor [Won] | CCC | Sheet 2 | Thursday, March 17 @ 7:00 PM | Winner to: 1-9 Loser to: 2-9 |
1-19 | Raymac Surveys [Won] Superior Propane [Lost] | CCC | Sheet 3 | Thursday, March 17 @ 7:00 PM | Winner to: 1-10 Loser to: 2-10 |
1-20 | Robinson [Won] Millenia Engineering I [Lost] | CCC | Sheet 4 | Thursday, March 17 @ 7:00 PM | Winner to: 1-10 Loser to: 2-10 |
1-21 | Blackwell [Lost] Team AltaGas Ltd. [Won] | CCC | Sheet 5 | Thursday, March 17 @ 7:00 PM | Winner to: 1-11 Loser to: 2-11 |
1-22 | REATECH [Won] Petrotranz [Lost] | CCC | Sheet 6 | Thursday, March 17 @ 7:00 PM | Winner to: 1-11 Loser to: 2-11 |
1-23 | McFarlane [Lost] Advantage Professional [Won] | CCC | Sheet 7 | Thursday, March 17 @ 7:00 PM | Winner to: 1-12 Loser to: 2-12 |
1-24 | Sayer Energy Advisors [Won] Brimark Ventures Inc. [Lost] | CCC | Sheet 8 | Thursday, March 17 @ 7:00 PM | Winner to: 1-12 Loser to: 2-12 |
1-25 | Millenia Engineering III [Won] Praxair [Lost] | CCC | Sheet 1 | Thursday, March 17 @ 9:15 PM | Winner to: 1-13 Loser to: 2-13 |
1-26 | Pyramid Corporation [Won] Coutney [Lost] | CCC | Sheet 2 | Thursday, March 17 @ 9:15 PM | Winner to: 1-13 Loser to: 2-13 |
1-27 | Steve^3 Dave^1 [Won] Rat Pack [Lost] | CCC | Sheet 3 | Thursday, March 17 @ 9:15 PM | Winner to: 1-14 Loser to: 2-14 |
1-28 | Vermette [Lost] Avery [Won] | CCC | Sheet 4 | Thursday, March 17 @ 9:15 PM | Winner to: 1-14 Loser to: 2-14 |
1-29 | SPENCER [Won] | CCC | Sheet 5 | Thursday, March 17 @ 9:15 PM | Winner to: 1-15 Loser to: 2-15 |
1-30 | Zedi [Lost] Siemens Canada [Won] | CCC | Sheet 6 | Thursday, March 17 @ 9:15 PM | Winner to: 1-15 Loser to: 2-15 |
1-31 | Barry [Lost] Millenia Engineering II [Won] | CCC | Sheet 7 | Thursday, March 17 @ 9:15 PM | Winner to: 1-16 Loser to: 2-16 |
1-32 | Bob Cahill [Lost] Cracks in the Hack [Won] | CCC | Sheet 8 | Thursday, March 17 @ 9:15 PM | Winner to: 1-16 Loser to: 2-16 |
1-1 | Bunch [Won] Team Propak [Lost] | CCC | Sheet 6 | Friday, March 18 @ 12:00 PM | Winner to: 1-1 Loser to: 3-1 |
1-2 | Keywest Projects Ltd. [Lost] Precision Geomatics [Won] | CCC | Sheet 7 | Friday, March 18 @ 12:00 PM | Winner to: 1-1 Loser to: 3-1 |
1-3 | Rutherford [Won] Rock of Ages [Lost] | CCC | Sheet 8 | Friday, March 18 @ 12:00 PM | Winner to: 1-2 Loser to: 3-2 |
1-4 | Team Foster [Lost] HIER [Won] | CCC | Sheet 2 | Friday, March 18 @ 12:00 PM | Winner to: 1-2 Loser to: 3-2 |
1-5 | Schoenberger [Lost] Boomer Broomers [Won] | CCC | Sheet 3 | Friday, March 18 @ 12:00 PM | Winner to: 1-3 Loser to: 3-3 |
1-6 | Waraksa [Won] Hot Shots [Lost] | CCC | Sheet 1 | Friday, March 18 @ 12:00 PM | Winner to: 1-3 Loser to: 3-3 |
1-7 | PLAINS ENVIRONMENTAL [Won] IPAC Services Corp. [Lost] | CCC | Sheet 4 | Friday, March 18 @ 12:00 PM | Winner to: 1-4 Loser to: 3-4 |
1-8 | Holt [Lost] Global Controls Inc. [Won] | CCC | Sheet 5 | Friday, March 18 @ 12:00 PM | Winner to: 1-4 Loser to: 3-4 |
1-9 | Scippurlyss [Lost] Fluor [Won] | Acadia | Sheet 8 | Friday, March 18 @ 12:00 PM | Winner to: 1-5 Loser to: 3-5 |
1-10 | Raymac Surveys [Lost] Robinson [Won] | Acadia | Sheet 6 | Friday, March 18 @ 12:00 PM | Winner to: 1-5 Loser to: 3-5 |
1-11 | Team AltaGas Ltd. [Won] REATECH [Lost] | Acadia | Sheet 7 | Friday, March 18 @ 12:00 PM | Winner to: 1-6 Loser to: 3-6 |
1-12 | Advantage Professional [Won] Sayer Energy Advisors [Lost] | Acadia | Sheet 5 | Friday, March 18 @ 12:00 PM | Winner to: 1-6 Loser to: 3-6 |
1-13 | Millenia Engineering III [Lost] Pyramid Corporation [Won] | Acadia | Sheet 4 | Friday, March 18 @ 12:00 PM | Winner to: 1-7 Loser to: 3-7 |
1-14 | Steve^3 Dave^1 [Won] Avery [Lost] | Acadia | Sheet 2 | Friday, March 18 @ 12:00 PM | Winner to: 1-7 Loser to: 3-7 |
1-15 | SPENCER [Won] Siemens Canada [Lost] | Acadia | Sheet 3 | Friday, March 18 @ 12:00 PM | Winner to: 1-8 Loser to: 3-8 |
1-16 | Millenia Engineering II [Lost] Cracks in the Hack [Won] | Acadia | Sheet 9 | Friday, March 18 @ 12:00 PM | Winner to: 1-8 Loser to: 3-8 |
2-1 | Steven Rustad [Won] Gerstmar [Lost] | CCC | Sheet 8 | Friday, March 18 @ 2:15 PM | Winner to: 2-1 Loser to: 4-1 |
2-2 | Inter Pipeline [Lost] Freeborn [Won] | CCC | Sheet 7 | Friday, March 18 @ 2:15 PM | Winner to: 2-1 Loser to: 4-1 |
2-3 | MaX-Quip [Won] Trafigura [Lost] | CCC | Sheet 6 | Friday, March 18 @ 2:15 PM | Winner to: 2-2 Loser to: 4-2 |
2-4 | Horne [Won] Westgard [Lost] | CCC | Sheet 5 | Friday, March 18 @ 2:15 PM | Winner to: 2-2 Loser to: 4-2 |
2-5 | Bounty Eagles [Lost] Piette [Won] | CCC | Sheet 4 | Friday, March 18 @ 2:15 PM | Winner to: 2-3 Loser to: 4-3 |
2-6 | Kozak [Won] | CCC | Sheet 2 | Friday, March 18 @ 2:15 PM | Winner to: 2-3 Loser to: 4-3 |
2-7 | Moriyama [Won] Bit Crew 2.0 [Lost] | CCC | Sheet 3 | Friday, March 18 @ 2:15 PM | Winner to: 2-4 Loser to: 4-4 |
2-8 | Blundon [Lost] CurlersGoneWild [Won] | CCC | Sheet 1 | Friday, March 18 @ 2:15 PM | Winner to: 2-4 Loser to: 4-4 |
2-9 | XDS [Won] MaXfield Inc. [Lost] | Acadia | Sheet 9 | Friday, March 18 @ 2:15 PM | Winner to: 2-5 Loser to: 4-5 |
2-10 | Superior Propane [Lost] Millenia Engineering I [Won] | Acadia | Sheet 2 | Friday, March 18 @ 2:15 PM | Winner to: 2-5 Loser to: 4-5 |
2-11 | Blackwell [Won] Petrotranz [Lost] | Acadia | Sheet 3 | Friday, March 18 @ 2:15 PM | Winner to: 2-6 Loser to: 4-6 |
2-12 | McFarlane [Won] Brimark Ventures Inc. [Lost] | Acadia | Sheet 4 | Friday, March 18 @ 2:15 PM | Winner to: 2-6 Loser to: 4-6 |
2-13 | Praxair [Won] Coutney [Lost] | Acadia | Sheet 5 | Friday, March 18 @ 2:15 PM | Winner to: 2-7 Loser to: 4-7 |
2-14 | Rat Pack [Lost] Vermette [Won] | Acadia | Sheet 6 | Friday, March 18 @ 2:15 PM | Winner to: 2-7 Loser to: 4-7 |
2-15 | Zedi [Lost] | Acadia | Sheet 7 | Friday, March 18 @ 2:15 PM | Winner to: 2-8 Loser to: 4-8 |
2-16 | Barry [Won] Bob Cahill [Lost] | Acadia | Sheet 8 | Friday, March 18 @ 2:15 PM | Winner to: 2-8 Loser to: 4-8 |
1-1 | Bunch [Won] Precision Geomatics [Lost] | CCC | Sheet 8 | Friday, March 18 @ 4:30 PM | Winner to: 1-1 Loser to: 5-1 |
1-2 | Rutherford [Won] HIER [Lost] | CCC | Sheet 1 | Friday, March 18 @ 4:30 PM | Winner to: 1-1 Loser to: 5-1 |
1-3 | Boomer Broomers [Won] Waraksa [Lost] | CCC | Sheet 2 | Friday, March 18 @ 4:30 PM | Winner to: 1-2 Loser to: 5-2 |
1-4 | PLAINS ENVIRONMENTAL [Lost] Global Controls Inc. [Won] | CCC | Sheet 3 | Friday, March 18 @ 4:30 PM | Winner to: 1-2 Loser to: 5-2 |
1-5 | Fluor [Lost] Robinson [Won] | Acadia | Sheet 5 | Friday, March 18 @ 4:30 PM | Winner to: 1-3 Loser to: 5-3 |
1-6 | Team AltaGas Ltd. [Won] Advantage Professional [Lost] | Acadia | Sheet 6 | Friday, March 18 @ 4:30 PM | Winner to: 1-3 Loser to: 5-3 |
1-7 | Pyramid Corporation [Won] Steve^3 Dave^1 [Lost] | Acadia | Sheet 7 | Friday, March 18 @ 4:30 PM | Winner to: 1-4 Loser to: 5-4 |
1-8 | SPENCER [Won] Cracks in the Hack [Lost] | Acadia | Sheet 8 | Friday, March 18 @ 4:30 PM | Winner to: 1-4 Loser to: 5-4 |
2-1 | Steven Rustad [Won] Freeborn [Lost] | CCC | Sheet 1 | Friday, March 18 @ 6:45 PM | Winner to: 2-1 Loser to: 6-1 |
2-2 | MaX-Quip [Won] Horne [Lost] | CCC | Sheet 2 | Friday, March 18 @ 6:45 PM | Winner to: 2-1 Loser to: 6-1 |
2-3 | Piette [Lost] Kozak [Won] | CCC | Sheet 3 | Friday, March 18 @ 6:45 PM | Winner to: 2-2 Loser to: 6-2 |
2-4 | Moriyama [Won] CurlersGoneWild [Lost] | CCC | Sheet 4 | Friday, March 18 @ 6:45 PM | Winner to: 2-2 Loser to: 6-2 |
2-5 | XDS [Won] Millenia Engineering I [Lost] | Acadia | Sheet 5 | Friday, March 18 @ 6:45 PM | Winner to: 2-3 Loser to: 6-3 |
2-6 | Blackwell [Lost] McFarlane [Won] | Acadia | Sheet 8 | Friday, March 18 @ 6:45 PM | Winner to: 2-3 Loser to: 6-3 |
2-7 | Praxair [Lost] Vermette [Won] | Acadia | Sheet 7 | Friday, March 18 @ 6:45 PM | Winner to: 2-4 Loser to: 6-4 |
2-8 | Barry [Lost] | Acadia | Sheet 6 | Friday, March 18 @ 6:45 PM | Winner to: 2-4 Loser to: 6-4 |
3-1 | Team Propak [Won] Keywest Projects Ltd. [Lost] | CCC | Sheet 4 | Friday, March 18 @ 4:30 PM | Winner to: 3-1 Loser to: 7-1 |
3-2 | Rock of Ages [Lost] Team Foster [Won] | CCC | Sheet 5 | Friday, March 18 @ 4:30 PM | Winner to: 3-1 Loser to: 7-1 |
3-3 | Schoenberger [Won] Hot Shots [Lost] | CCC | Sheet 6 | Friday, March 18 @ 4:30 PM | Winner to: 3-2 Loser to: 7-2 |
3-4 | IPAC Services Corp. [Won] Holt [Lost] | CCC | Sheet 7 | Friday, March 18 @ 4:30 PM | Winner to: 3-2 Loser to: 7-2 |
3-5 | Scippurlyss [Won] Raymac Surveys [Lost] | Acadia | Sheet 9 | Friday, March 18 @ 4:30 PM | Winner to: 3-3 Loser to: 7-3 |
3-6 | REATECH [Won] Sayer Energy Advisors [Lost] | Acadia | Sheet 2 | Friday, March 18 @ 4:30 PM | Winner to: 3-3 Loser to: 7-3 |
3-7 | Millenia Engineering III [Won] Avery [Lost] | Acadia | Sheet 3 | Friday, March 18 @ 4:30 PM | Winner to: 3-4 Loser to: 7-4 |
3-8 | Siemens Canada [Won] Millenia Engineering II [Lost] | Acadia | Sheet 4 | Friday, March 18 @ 4:30 PM | Winner to: 3-4 Loser to: 7-4 |
4-1 | Gerstmar [Lost] Inter Pipeline [Won] | CCC | Sheet 5 | Friday, March 18 @ 6:45 PM | Winner to: 4-1 Loser to: 8-1 |
4-2 | Trafigura [Lost] Westgard [Won] | CCC | Sheet 6 | Friday, March 18 @ 6:45 PM | Winner to: 4-1 Loser to: 8-1 |
4-3 | Bounty Eagles [Lost] | CCC | Sheet 7 | Friday, March 18 @ 6:45 PM | Winner to: 4-2 Loser to: 8-2 |
4-4 | Bit Crew 2.0 [Won] Blundon [Lost] | CCC | Sheet 8 | Friday, March 18 @ 6:45 PM | Winner to: 4-2 Loser to: 8-2 |
4-5 | MaXfield Inc. [Won] Superior Propane [Lost] | Acadia | Sheet 9 | Friday, March 18 @ 6:45 PM | Winner to: 4-3 Loser to: 8-3 |
4-6 | Petrotranz [Lost] Brimark Ventures Inc. [Won] | Acadia | Sheet 2 | Friday, March 18 @ 6:45 PM | Winner to: 4-3 Loser to: 8-3 |
4-7 | Coutney [Won] Rat Pack [Lost] | Acadia | Sheet 3 | Friday, March 18 @ 6:45 PM | Winner to: 4-4 Loser to: 8-4 |
4-8 | Zedi [Won] Bob Cahill [Lost] | Acadia | Sheet 4 | Friday, March 18 @ 6:45 PM | Winner to: 4-4 Loser to: 8-4 |
1-1 | Bunch [Won] Rutherford [Lost] | CCC | Sheet 1 | Saturday, March 19 @ 8:00 AM | Winner to: 1-1 Loser is Out. |
1-2 | Boomer Broomers [Won] Global Controls Inc. [Lost] | CCC | Sheet 2 | Saturday, March 19 @ 8:00 AM | Winner to: 1-1 Loser is Out. |
1-3 | Robinson [Won] Team AltaGas Ltd. [Lost] | CCC | Sheet 3 | Saturday, March 19 @ 8:00 AM | Winner to: 1-2 Loser is Out. |
1-4 | Pyramid Corporation [Won] SPENCER [Lost] | CCC | Sheet 4 | Saturday, March 19 @ 8:00 AM | Winner to: 1-2 Loser is Out. |
2-1 | Steven Rustad [Won] MaX-Quip [Lost] | CCC | Sheet 1 | Saturday, March 19 @ 12:30 PM | Winner to: 2-1 Loser is Out. |
2-2 | Kozak [Lost] Moriyama [Won] | CCC | Sheet 2 | Saturday, March 19 @ 12:30 PM | Winner to: 2-1 Loser is Out. |
2-3 | XDS [Lost] McFarlane [Won] | CCC | Sheet 3 | Saturday, March 19 @ 12:30 PM | Winner to: 2-2 Loser is Out. |
2-4 | Vermette [Lost] | CCC | Sheet 4 | Saturday, March 19 @ 12:30 PM | Winner to: 2-2 Loser is Out. |
3-1 | Team Propak [Won] Team Foster [Lost] | CCC | Sheet 5 | Saturday, March 19 @ 8:00 AM | Winner to: 3-1 Loser is Out. |
3-2 | Schoenberger [Lost] IPAC Services Corp. [Won] | CCC | Sheet 6 | Saturday, March 19 @ 8:00 AM | Winner to: 3-1 Loser is Out. |
3-3 | Scippurlyss [Won] REATECH [Lost] | CCC | Sheet 7 | Saturday, March 19 @ 8:00 AM | Winner to: 3-2 Loser is Out. |
3-4 | Millenia Engineering III [Won] Siemens Canada [Lost] | CCC | Sheet 8 | Saturday, March 19 @ 8:00 AM | Winner to: 3-2 Loser is Out. |
4-1 | Inter Pipeline [Won] Westgard [Lost] | CCC | Sheet 5 | Saturday, March 19 @ 12:30 PM | Winner to: 4-1 Loser is Out. |
4-2 | Bit Crew 2.0 [Lost] | CCC | Sheet 6 | Saturday, March 19 @ 12:30 PM | Winner to: 4-1 Loser is Out. |
4-3 | MaXfield Inc. [Lost] Brimark Ventures Inc. [Won] | CCC | Sheet 7 | Saturday, March 19 @ 12:30 PM | Winner to: 4-2 Loser is Out. |
4-4 | Coutney [Won] Zedi [Lost] | CCC | Sheet 8 | Saturday, March 19 @ 12:30 PM | Winner to: 4-2 Loser is Out. |
5-1 | Precision Geomatics [Lost] HIER [Won] | CCC | Sheet 1 | Saturday, March 19 @ 10:15 AM | Winner to: 5-1 Loser is Out. |
5-2 | Waraksa [Won] PLAINS ENVIRONMENTAL [Lost] | CCC | Sheet 2 | Saturday, March 19 @ 10:15 AM | Winner to: 5-1 Loser is Out. |
5-3 | Fluor [Won] Advantage Professional [Lost] | CCC | Sheet 3 | Saturday, March 19 @ 10:15 AM | Winner to: 5-2 Loser is Out. |
5-4 | Steve^3 Dave^1 [Won] Cracks in the Hack [Lost] | CCC | Sheet 4 | Saturday, March 19 @ 10:15 AM | Winner to: 5-2 Loser is Out. |
6-1 | Freeborn [Won] Horne [Lost] | CCC | Sheet 1 | Saturday, March 19 @ 2:45 PM | Winner to: 6-1 Loser is Out. |
6-2 | Piette [Won] CurlersGoneWild [Lost] | CCC | Sheet 2 | Saturday, March 19 @ 2:45 PM | Winner to: 6-1 Loser is Out. |
6-3 | Millenia Engineering I [Lost] Blackwell [Won] | CCC | Sheet 3 | Saturday, March 19 @ 2:45 PM | Winner to: 6-2 Loser is Out. |
6-4 | Praxair [Won] Barry [Lost] | CCC | Sheet 4 | Saturday, March 19 @ 2:45 PM | Winner to: 6-2 Loser is Out. |
7-1 | Keywest Projects Ltd. [Won] Rock of Ages [Lost] | CCC | Sheet 5 | Saturday, March 19 @ 10:15 AM | Winner to: 7-1 Loser is Out. |
7-2 | Hot Shots [Lost] Holt [Won] | CCC | Sheet 6 | Saturday, March 19 @ 10:15 AM | Winner to: 7-1 Loser is Out. |
7-3 | Raymac Surveys [Lost] Sayer Energy Advisors [Won] | CCC | Sheet 7 | Saturday, March 19 @ 10:15 AM | Winner to: 7-2 Loser is Out. |
7-4 | Avery [Won] Millenia Engineering II [Lost] | CCC | Sheet 8 | Saturday, March 19 @ 10:15 AM | Winner to: 7-2 Loser is Out. |
8-1 | Gerstmar [Won] Trafigura [Lost] | CCC | Sheet 5 | Saturday, March 19 @ 2:45 PM | Winner to: 8-1 Loser is Out. |
8-2 | Bounty Eagles [Won] Blundon [Lost] | CCC | Sheet 6 | Saturday, March 19 @ 2:45 PM | Winner to: 8-1 Loser is Out. |
8-3 | Superior Propane [Won] Petrotranz [Lost] | CCC | Sheet 7 | Saturday, March 19 @ 2:45 PM | Winner to: 8-2 Loser is Out. |
8-4 | Rat Pack [Lost] Bob Cahill [Won] | CCC | Sheet 8 | Saturday, March 19 @ 2:45 PM | Winner to: 8-2 Loser is Out. |
1-1 | Bunch [Lost] Boomer Broomers [Won] | CCC | Sheet 5 | Sunday, March 20 @ 9:00 AM | Winner to: 1-1 Loser is Out. |
1-2 | Robinson [Won] Pyramid Corporation [Lost] | CCC | Sheet 7 | Sunday, March 20 @ 9:00 AM | Winner to: 1-1 Loser is Out. |
2-1 | Steven Rustad [Won] Moriyama [Lost] | CCC | Sheet 2 | Sunday, March 20 @ 9:00 AM | Winner to: 2-1 Loser is Out. |
2-2 | McFarlane [Lost] | CCC | Sheet 6 | Sunday, March 20 @ 9:00 AM | Winner to: 2-1 Loser is Out. |
3-1 | Team Propak [Lost] IPAC Services Corp. [Won] | CCC | Sheet 1 | Sunday, March 20 @ 9:00 AM | Winner to: 3-1 Loser is Out. |
3-2 | Scippurlyss [Won] Millenia Engineering III [Lost] | CCC | Sheet 8 | Sunday, March 20 @ 9:00 AM | Winner to: 3-1 Loser is Out. |
4-1 | Inter Pipeline [Lost] | CCC | Sheet 4 | Sunday, March 20 @ 9:00 AM | Winner to: 4-1 Loser is Out. |
4-2 | Brimark Ventures Inc. [Won] Coutney [Lost] | CCC | Sheet 3 | Sunday, March 20 @ 9:00 AM | Winner to: 4-1 Loser is Out. |
5-1 | HIER [Won] Waraksa [Lost] | CCC | Sheet 5 | Sunday, March 20 @ 11:30 AM | Winner to: 5-1 Loser is Out. |
5-2 | Fluor [Lost] Steve^3 Dave^1 [Won] | CCC | Sheet 7 | Sunday, March 20 @ 11:30 AM | Winner to: 5-1 Loser is Out. |
6-1 | Freeborn [Lost] Piette [Won] | CCC | Sheet 6 | Sunday, March 20 @ 11:30 AM | Winner to: 6-1 Loser is Out. |
6-2 | Blackwell [Lost] Praxair [Won] | CCC | Sheet 2 | Sunday, March 20 @ 11:30 AM | Winner to: 6-1 Loser is Out. |
7-1 | Keywest Projects Ltd. [Won] Holt [Lost] | CCC | Sheet 4 | Sunday, March 20 @ 11:30 AM | Winner to: 7-1 Loser is Out. |
7-2 | Sayer Energy Advisors [Lost] Avery [Won] | CCC | Sheet 1 | Sunday, March 20 @ 11:30 AM | Winner to: 7-1 Loser is Out. |
8-1 | Gerstmar [Lost] Bounty Eagles [Won] | CCC | Sheet 8 | Sunday, March 20 @ 11:30 AM | Winner to: 8-1 Loser is Out. |
8-2 | Superior Propane [Lost] Bob Cahill [Won] | CCC | Sheet 3 | Sunday, March 20 @ 11:30 AM | Winner to: 8-1 Loser is Out. |
1-1 | Boomer Broomers [Won] Robinson [Lost] | CCC | Sheet 6 | Sunday, March 20 @ 2:00 PM | Winner to: Event #1 Winner Loser is Out. |
2-1 | Steven Rustad [Lost] | CCC | Sheet 5 | Sunday, March 20 @ 2:00 PM | Winner to: Event #2 Winner Loser is Out. |
3-1 | IPAC Services Corp. [Won] Scippurlyss [Lost] | CCC | Sheet 4 | Sunday, March 20 @ 2:00 PM | Winner to: Event #3 Winner Loser is Out. |
4-1 | Brimark Ventures Inc. [Won] | CCC | Sheet 2 | Sunday, March 20 @ 2:00 PM | Winner to: Event #4 Winner Loser is Out. |
5-1 | HIER [Won] Steve^3 Dave^1 [Lost] | CCC | Sheet 3 | Sunday, March 20 @ 2:00 PM | Winner to: Event #5 Winner Loser is Out. |
6-1 | Piette [Lost] Praxair [Won] | CCC | Sheet 7 | Sunday, March 20 @ 2:00 PM | Winner to: Event #6 Winner Loser is Out. |
7-1 | Keywest Projects Ltd. [Lost] Avery [Won] | CCC | Sheet 8 | Sunday, March 20 @ 2:00 PM | Winner to: Event #7 Winner Loser is Out. |
8-1 | Bounty Eagles [Lost] Bob Cahill [Won] | CCC | Sheet 1 | Sunday, March 20 @ 2:00 PM | Winner to: Event #8 Winner Loser is Out. |